Huhu Bamboo Supertyčinka jahňacie 12g

• Mäkká tyčinka
    • Nepáči sa mi že produkty tejto značky sú vyrobené v Číne

• mojmu psovi chutila
  • , zakúpené v PetCenter.sk

• Psik ju okamzite zhltol, velmi mu chutila.

Nemam ziadnu, mozno viac kusov v baleni.

Jahňacie salám - mäsová pochúťka pre psov

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Mäkká tyčinka
    • Nepáči sa mi že produkty tejto značky sú vyrobené v Číne

• mojmu psovi chutila
  • , zakúpené v PetCenter.sk

• Psik ju okamzite zhltol, velmi mu chutila.

Nemam ziadnu, mozno viac kusov v baleni.

• , zakúpené v PetCenter.sk

nestihol som zareagovať. Má veľmi krátke trvanie.

• , zakúpené v PetCenter.sk

• Super mňamka pro mého pejska
    • Chutné
    • Nezapáchá
    • Opticky příjemné
  • , zakúpené v PetCenter.sk

psik to doslova zhltol tak asi super :D

• , zakúpené v PetCenter.sk

• pre mojho psika velmi chutny vyrobok
  • , zakúpené v PetCenter.sk

• Tyčinku som dostala pribalenú ako darček za objednaný tovar. Môžem povedať, že je určite chutná( aj keď ja som ju neochutnala), psíkovia ju zhltli hneď bez rozmýšľania a veru len tak hocičo nezjedia.
    • dobrá kvalita

• nášmu psíkovi chutilo

odporúčam

• , zakúpené v PetCenter.sk

• pes nemal žiadne výhrady